SoccerStar - Supportforum

Zpět   SoccerStar - Supportforum > Hra & Podpora > Klubová sekce > Server 4 > Představování se & Nábory

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 25.09.2014, 22:55   #1
f0nz33
Nováček týmu

Datum registrace: 20.01.2014
Umístění: Prague
Odeslat zprávu přes ICQ f0nz33
Thumbs up FC LAMY Stars

//POSLEDNÍ EDIT: 28.1.2019//
1. ÚVOD - představení

Jak už z názvu vypovídá - klub, pojmenovaný FC LAMY Stars, vznikl v roce 2011 založený samotným, už nehrajícím, hráčem jménem Verminator. Nikdo však ještě netušil, že poté, co se klub založí, bude mít tak bohatou budoucnost. Pozvalo se pár skvělých hráčů, kteří dřeli až se probojovali do 1. ligy. Zde se klub ustálil na horních příčkách, bojovalo se o hodně! Přibližný rok: 2011-2012

Jenže jak šel čas, tak také hráči. Klub začal být z části neaktivní a tak někteří odešli jinam. Po čase se klub bohužel rozpadl úplně a všichni ztratili motivaci dál pokračovat. Klub se poté předal jinému kapitánovi, který se postaral o péči. Klub sestoupil do 4. / 5. ligy a tam se držel. Přibližný rok: 2013

Nastal rok 2014 (srpen - konec prázdnin.) S Verminatorem jsme měli hodně společného, co se týče klubů, hráčů apod. Hráli jsme v klubu MCBP, který se taktéž následně rozpadl, respektive zrušil. Napadlo nás, že bychom mohli zase obnovit starou éru, oprášit židle stadionu, posekat trávník a umýt lavičky. Je to tak, sen se stal skutečností. Klub FC LAMY Stars zase ožil. Sehnali se hráči a klub byl v plném proudu!
Naší největší oporou a ziskem byla gólmanka Elziinka (2. nejlepší gólman na S4 téhož roku!)

Bohužel ale vše dospělo do fáze, kdy na přelomu roku 2015/2016 upadla česká komunita na S4 a přestávalo hrát čím dál více hráčů, včetně dlouholetého kapitána Verminatora, gólmanky Elziinky a spoustu dalších. Situace se jevila velice špatně, nýbrž bez kapitána mužstvo klesalo a propadalo tabulkou. Shodou okolností jsem převzal kapitánskou pásku já a klub jsem vedl do necelého roku 2016. Začátkem roku 2017 jsem předal post kapitána hráči jménem Katt45, který nadále vede klub!

Vlastnosti klubu

2. HRÁČI - základní 11

3. POZVÁNKA do FC LAMY Stars

Jak jsi mohl správně napočítat (viz 2. bod) v klubu je nás momentálně 11 s neaktivními hráči. Tímto sháníme jednoho hráče, který by se k nám chtěl přidat. Jsme rodinný klub, nikdo se zde nerozhoduje sám za sebe a všichni se zde společně domlouváme - fantastická atmosféra (+ historie). Pokud máš zájem a Tvůj výkon je víc jak 40.000+ tak neváhej a ozvi se. Čekáme právě na Tebe!
Zastihnout mě lze pod nickem: f0nz33 jak zde tak ingame!

Naposledy upraveno f0nz33; 28.01.2019 v 09:15. Důvod: Úpravy, aktuality 2018+
f0nz33 je offline   Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 2) řekli "Díky" uživateli f0nz33 za tento užitečný příspěvek:
Odpovědět

Tagy
fc lamy stars

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání