SoccerStar - Supportforum

Zpět   SoccerStar - Supportforum > Hra & Podpora > Chyby & Stížnosti

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 05.11.2017, 14:59   #1
Kamikadze cz
Nováček týmu

Datum registrace: 21.02.2017
Umístění: Plzeň
Unhappy Lidi, vypadá to že je konec....

Již nějakou dobu čekám jestli se s touhle hrou začne něco dít. Avšak nestalo se nic a to především proto že vývojáři tuto hru prostě a jednoduše přestaly vyvíjet. Proč, tak to teda netuším. To co z toho vyplývá je to, že tahle hra už update mít nikdy nebude, a je to škoda. Je to dobrá hra, která má však spoustu much a kdyby ty se odstranili, tak by se podle mě hned zvedla aktivita na serverech. Nechci nadávat adminum ale pokud se o to zajímají tak musí vidět tu úděsnou aktivitu na českých serverech, což má dle mě jediný řešení a to je spojit všechny české servery do jednoho, maximálně dvou, jinak tu aktivitu logicky nezvednete. Chtělo by to smazat všechny víc jak měsíc neaktivní účty, všechny. Podle mě je to jediná možnost jak tuto hru zachránit. Je škoda zahodit dobrej nápad jenom kvůli tomu že vývojáři na to začli sr*t
Kamikadze cz je offline   Odpovědět s citací
Staré 07.11.2017, 19:59   #2
slOn
Boháč

Datum registrace: 14.04.2011
Odeslat zprávu přes ICQ slOn
Standardní

Co by podle vás smazání účtů změnilo? Ubylo by pouze účtů, ale noví hráči se tím do hry nenalákají.
slOn je offline   Odpovědět s citací
Staré 07.11.2017, 23:20   #3
Kamikadze cz
Nováček týmu

Standardní

Ubylo by neaktivních týmů, případní nový hráči by nemuseli projíždět desítky klubů, usnadnil by se postup týmům které nemůžou projít přes propadlý silný neaktivní týmy a zmenšil by se ten pocit tý neaktivity v tý hře
P.S. díky slOn že se o tu hru pořád do takové míry zajímáte
Staré 12.11.2017, 10:30   #4
slOn
Boháč

Datum registrace: 14.04.2011
Odeslat zprávu přes ICQ slOn
Standardní

Zkusím to samozřejmě navrhnout vedení, ale moc šancí tomu nedávám.
slOn je offline   Odpovědět s citací
Staré 02.12.2017, 15:13   #5
Kamikadze cz
Nováček týmu

Standardní

No právě ,,moc šancím tomu nedávám," v tom je ten problém, i přesto že vy (a především zrovna ty) admini se tu snažíte a vedení na to kašle, je to celkem smutný

Mám tedy poslední otázku, má vedení v plánu vůbec někdy na svým počítači otevřít složku SoccerStar a opravit chybi a vylepšit tuto hru?
Místo toho se zabývají nějakým S&F který hrajou tak max. 10 letý kidíci, mezitím co tahle hra má o dost větší budoucnost....
Staré 05.01.2018, 20:08   #6
f0nz33
Nováček týmu

Datum registrace: 20.01.2014
Umístění: Prague
Odeslat zprávu přes ICQ f0nz33
Standardní

Citovat:
Původně založeno Kamikadze cz Zobrazit příspěvky
No právě ,,moc šancím tomu nedávám," v tom je ten problém, i přesto že vy (a především zrovna ty) admini se tu snažíte a vedení na to kašle, je to celkem smutný

Mám tedy poslední otázku, má vedení v plánu vůbec někdy na svým počítači otevřít složku SoccerStar a opravit chybi a vylepšit tuto hru?
Místo toho se zabývají nějakým S&F který hrajou tak max. 10 letý kidíci, mezitím co tahle hra má o dost větší budoucnost....
Ano ano, bohužel, je to tak. Tento server a hra, jakožto celková, upadá! Problém je ten, že jim tato hra nevydělává tak, jako S&F, a proto nemá cenu do ní dál investovat.

Nejlepší roky 2012-2014 si troufám říct. Plno lidí bylo aktivních, plno lidí hrálo s chutí. Plno lidí se bavilo. Holt, ty roky jsou pryč a nezbývá nic jiného než říct:

S bohem.
Zastihnout mě lze pod nickem: f0nz33 jak zde tak ingame!
f0nz33 je offline   Odpovědět s citací
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání