SoccerStar - Supportforum

Zpět   SoccerStar - Supportforum > Hra & Podpora > Chyby & Stížnosti

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 14.12.2018, 23:44   #1
Marfium
Nováček týmu

Datum registrace: 09.12.2018
Thumbs down Zabanován

Chápu, že je to Sl0nova práce, ale kamarád se u mě přihlásil na účet a hned zabanován za MultiAccount? Jakože co prosím? Jen kvůli IP adrese mám riskovat ztracení účtu nebo spíš kamarádova účtu. Kamarád a já jsme měli účet přes 5 let a po snaze ho zabanujete? Je toto normální? Klasicky se mi stává, že potkám tým s hráči s jménama realných fotbalistů a v tom klubu má ten 1 člověk přes 11 účtů. A dělá někdo něco s tím? Ne. Dalo by se pochopit 2-3 účty, ale 11 účtů?! Jinak admin by se neměl zabývat jen tímto, měl by se dívat i na updaty a bugy ve hře. Ať už ban dostanu či ne, tak můžu říct, že hra jako taková nebyla špatná.
Marfium je offline   Odpovědět s citací
Staré 17.12.2018, 15:02   #2
slOn
Boháč

Datum registrace: 14.04.2011
Odeslat zprávu přes ICQ slOn
Standardní

Prosím, řešte to se mnou přes podporu. Tyto případy se zde na foru řešit nemohou. Jsem si jist, že pokud to bylo skutečně tak, jak říkáte, tak se spolu dopracujeme ke štastnému konci. Děkuji za pochopení.
slOn je offline   Odpovědět s citací
Staré 28.01.2019, 07:57   #3
f0nz33
Nováček týmu

Datum registrace: 20.01.2014
Umístění: Prague
Odeslat zprávu přes ICQ f0nz33
Standardní

Citovat:
Původně založeno Marfium Zobrazit příspěvky
Chápu, že je to Sl0nova práce, ale kamarád se u mě přihlásil na účet a hned zabanován za MultiAccount? Jakože co prosím? Jen kvůli IP adrese mám riskovat ztracení účtu nebo spíš kamarádova účtu. Kamarád a já jsme měli účet přes 5 let a po snaze ho zabanujete? Je toto normální? Klasicky se mi stává, že potkám tým s hráči s jménama realných fotbalistů a v tom klubu má ten 1 člověk přes 11 účtů. A dělá někdo něco s tím? Ne. Dalo by se pochopit 2-3 účty, ale 11 účtů?! Jinak admin by se neměl zabývat jen tímto, měl by se dívat i na updaty a bugy ve hře. Ať už ban dostanu či ne, tak můžu říct, že hra jako taková nebyla špatná.

A má to stejně nějaký význam dostat unban, když tahle hra je uplně mrtvá?
Zastihnout mě lze pod nickem: f0nz33 jak zde tak ingame!
f0nz33 je offline   Odpovědět s citací
Následující uživatelé řekli "Díky" uživateli f0nz33 za tento užitečný příspěvek:
Odpovědět

Tagy
ban, ip adresa, kamarád, multiaccount, sl0n

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání