SoccerStar - Supportforum

Zpět   SoccerStar - Supportforum > Hra & Podpora > Ocenění & Kritiky

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 02.12.2013, 19:24   #1
Marvacha
Nováček týmu

Datum registrace: 24.08.2013
Thumbs down Kritika pro moderátory

Ahoj, chtěl jsem zde napsat můj názor na moderátory na tomto fóru. Asi dostanu kartu, ale to je jedno. První věc, bohužel na to moderátoři neodpovídají, ale možná se to spamem dozvíme. Zpět k té věci: Proč na serveru 5 NEFUNGUJÍ sezóny. Neustále to každému píše další zápas není znám, a ona to už není chvilka a tak někteří hráči už odcházejí . Pak si myslím že ta hra už nemá ani cenu, a možná by to bylo lepší to zrušit. Protože investovat do toho peníze k ničemu je opravdu k ničemu. Němci se úplně na tuto hru vyprdly (Teď to není k moderátorům) a hraje to čím dál méně hráčů.
2) Proč dostávám karty za úplné nesmysly? No dobře, když jsem dal do předmětu něco vulgárního tak to chápu, ale dávat mi kartu za to, když v nějakým tématu (Messi vs. Ronaldo) napíšu jiný čislo než tam má byt, tak mi dáte okamžitě kartu. To už opravdu nemáte nic jiného na práci? Já to chápu, že funkce co máte není jednoduchá, ale kdybyste se aspoň něčím pořádně zabývali........

No nic, dál to rozepisovat nebudu a doufám že obdržím odpověd
Marvacha je offline   Odpovědět s citací
Následující uživatelé řekli "Díky" uživateli Marvacha za tento užitečný příspěvek:
Staré 02.12.2013, 20:25   #2
SMILERS
Nováček týmu

Datum registrace: 15.02.2012
Standardní

No já si myslím, že moderátoři by sice mohli být aktivnější (usuzuji z toho, že i když byl můj příspěvek napsán předevčírem a jako jediný během těchto dnů, tak se mi odpovědi dostalo až dnes...) Chápu však, že každý jsme jen lidi a proto prosím aby si toto moje psaní přečtlo více lidí z týmu tak si to prosím nějak dejte vědět... vím že asi budete v kontaktu... Pokud však člověk nemá čas na to aby zde byl každý den tak se pak nemůžeme divit , že lidi od této hry odcházejí ... Vidím tady 2 řešení (i když do toho nemám co kecat svůj návrh napíši) 1) Zvolit dalšího moderátora 2)zrušit momentálního moderátora, a nahradit ho jedním aktivním. Omlouvám se však pokud to byl vyjímečný výpadek, jelikož se to zde nedá tak moc poznat, protože nové příspěvky tu chodí velmi málo
SMILERS je offline   Odpovědět s citací
Staré 02.12.2013, 20:30   #3
jankomur
Nováček týmu

Datum registrace: 19.02.2013
Standardní

Kritika sa sem hodí pretože,s6 server beží už od 29.11. a stále sa nikto neunúval vytvoriť ANI JEDNO fórum pre tento server,mám dojem,že sa všetko deje okolo sfgame a na soccerstar sa zabúda,s prepáčením moderátori majú toto fórum "v paži" a rozdávajú len karty za blbosti ako tu bolo spomenuté...toto je môj názor a keby som dostal kartu tak sa na tom zasmejem...
Staré 04.12.2013, 14:35   #4
Chicony
Správce komunity

Datum registrace: 14.04.2011
Umístění: Česká republika
Standardní

Jenže ani proč na S5 nefungují sezóny není záležitost moderátorů. Ti kontrolují výhradně dodržování pravidel na fóru. Pokud nefungují na S5 sezóny, nahlašte to slOnovi ideálně prostřednictvím support ticketu a on to nahlásí vývojářům z Německa. Tady totiž není žádný admin, který by mohl provádět změny ve hře sám, vše jde přes Němce.

O hru se nestarají, to je pravda. Asi jim málo vydělává. Že i to je jejich chyba je možné (hromada bugů, žádné updaty), ale u Playa Games nic překvapivého. I celkem úspěšný SFgame dostal jeden nic moc update za rok. Tohle nehraje skoro nikdo a navíc, jak lze vidět z údajně nefunkčních zápasů na S5, stále by to chtělo opravit bugy...

Možná si prostě už Playa uvědomila, že na SS a BM není co zachraňovat, a tudíž nechají posledních pár nadšenců do těchto her investovat a když jim to začne spíše prodělávat, tak projekt prostě ukončí.

Jen pro představu.

Na nový server soccerstar se registrovalo za těch 5 dní přibližně 1200 hráčů. Nový svět SFgame spuštěný ve stejný okamžik má momentálně 35 000 zaregistrovaných účtů... Upřímně se divím, proč vůbec další SS pustili a nepřekvapilo by mě, kdyby brzy SoccerStar i Bloodmoon vypnuli, alespoň pro některé servery (či provedou nějaké sloučení serverů).

"The way of life can be free and beautiful, but we have lost the way."
Chicony je offline   Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 2) řekli "Díky" uživateli Chicony za tento užitečný příspěvek:
Staré 04.12.2013, 20:03   #5
Felix
Moderátor

Standardní

Zdravím miestnych hráčov,

Postupne by som rád zodpovedal vaše pripomienky, teda tie, na ktoré ste ešte odpoveď nedostali.

Citovat:
Proč dostávám karty za úplné nesmysly? No dobře, když jsem dal do předmětu něco vulgárního tak to chápu, ale dávat mi kartu za to, když v nějakým tématu (Messi vs. Ronaldo) napíšu jiný čislo než tam má byt, tak mi dáte okamžitě kartu. To už opravdu nemáte nic jiného na práci? Já to chápu, že funkce co máte není jednoduchá, ale kdybyste se aspoň něčím pořádně zabývali.....
Toto som síce neudelil ja, keďže som sa tu, po mesiaci prišiel iba pozrieť, o fórum sa už nestarám tak aktívne, ako tomu stojí v sekcii o podpore a komunite, ale musím ti zdôrazniť jeden fakt, a síce, nedostal si kartu s trestnými bodmi, ale iba varovanie. Udeliť ho takouto formou je rýchlejšie, pohodlnejšie, pre moderátora, a moderátor ťa chcel takto iba upozorniť na to, že tu príspevky tohoto charakteru vítané nie sú, a nabudúce budú sankcionované. Inak trest bol ešte mierny, za ten vulgarizmus by si odomňa mal už rovno 2 body. A k bodu, či moderátor nemá nič iné na práci. Prácou moderátora je dohliadať na dodržiavanie pravidiel fóra, a práve to urobil tým, že urobil cenzúru toho vulgarizmu a upozornil ťa na príspevok s charakterom spamu, ktorého prínos bol nulový, možno tak zviditeľniť starý príspevok.

Citovat:
No já si myslím, že moderátoři by sice mohli být aktivnější (usuzuji z toho, že i když byl můj příspěvek napsán předevčírem a jako jediný během těchto dnů, tak se mi odpovědi dostalo až dnes...) Chápu však, že každý jsme jen lidi a proto prosím aby si toto moje psaní přečtlo více lidí z týmu tak si to prosím nějak dejte vědět... vím že asi budete v kontaktu... Pokud však člověk nemá čas na to aby zde byl každý den tak se pak nemůžeme divit , že lidi od této hry odcházejí ... Vidím tady 2 řešení (i když do toho nemám co kecat svůj návrh napíši) 1) Zvolit dalšího moderátora 2)zrušit momentálního moderátora, a nahradit ho jedním aktivním. Omlouvám se však pokud to byl vyjímečný výpadek, jelikož se to zde nedá tak moc poznat, protože nové příspěvky tu chodí velmi málo
Herný tím soccerstaru momentálne tvoria dvaja ľudia - kolega moderátor a Slon. Slon má na starosti prevažne podporu v hre, a Mika má na starosti ešte jedno fórum, kde je aktivita veľmi vysoká. Ďalšieho člena určite nepotrebuje, pri tomto počte aktívnych užívateľov. K ich aktivite, neviem to ohodnotiť, nebol som tu mesiac a pol, ale z hľadiska nových príspevkov a odpovedí na nich súdim, že to zas tak strašné nie je, v minulosti to bolo ešte horšie, čím nechcem byť alibistom, samozrejme by bolo ideálne, keby tu bol niekto prítomný každý deň, ale, niekedy to skrátka nie je možné, hlavne, keď je niekto vyťažený osobným životom a povinnosťami v ňom, a ešte aj ďalším fórom,a príspevky tu dlho otvorené nezostávali, a často sa jednalo o problémy, ktoré tu už riešené aj boli, takže autor mal možnosť dostať sa k odpovedi aj inou cestou.

Ak by boli ešte nejaké pripomienky, dotazy, otázky, budem rád, keď ich tu napíšete, aby boli vyjasnené.
Staré 04.12.2013, 20:32   #6
SMILERS
Nováček týmu

Standardní

Ahoj Felixi.... Nechci být nějaký drzý nebo nějak špatně si to nevylož, ale tak nějak odbíháš od toho co jsem napsal. Napsal jsem, že naprosto chápu, že lidi čas nemají aby každý den vysedávali u spousty někdy i nesmyslných návrhů, kritik atd... Ale to je ten důvod proč si myslím, že by buď měl být přidán moderátor, nebo nějak zaktivněn Mika. A to , že je tu málo aktivních hráčů, přeci není problém náš, tedy těch co rádi tuto hru hrajeme a zároveň rádi čteme příspěvky na fórku. Nechci říct, že by měla neaktivita moderátoru nějaký obrovský vliv na to , že je zde málo hráčů, ale úplně zanedbatelné to přeci být nemůže. Znám lidi co hry hrají , po případě nehrají kvůli aktivity týmu. Ale z toho co jsi napsal jsem pochopil akorát to, že opravdu nemá cenu dělat Update.. Ale alespoň si myslím, že by mohl být přidán já nevím jestli něco jako redaktor nebo tak.. Byla by to osoba která by se mohla vyjadřovat k tématům, ale třeba by klidně neměla práva je zamítat... Staral by se taky třeba o případně reklamy na tuto hru (i když by to určitě rapidně nezvedlo hratelnost, mohlo by to alespoň poukázat na snahu týmu to zlepšit).Ještě chci podotknout, že už i to , že se stále moderátor nevyjádřil k tomuto tématu na něco poukazuje ..-.-
Případně děkuji za další argumenty felixi

Naposledy upraveno SMILERS; 04.12.2013 v 20:33.
Staré 04.12.2013, 20:47   #7
Felix
Moderátor

Standardní

Možno by som odporučil prečítať si tento môj príspevok http://forum.soccerstar.cz/showpost....22&postcount=2 venujúci sa aktivite na fóre.

Áno, netvrdím, že by to tu moderátor kontrolovať nemal, vlastne aj táto moja "návšteva" bola iba za účelom akejsi "kontroly" , keďže som tomuto fóru venoval dosť času, tak mi ľahostajné ešte nie je, len, že tak výraznej aktivity som si ešte nevšimol, porovnávajúc to s obdobím, keď sme na to boli dvaja, a ja som pravidelne odchádzal na dlhšiu dobu preč, vtedy tu skutočne boli dlho nezodpovedané príspevky, teraz som ich nenašiel, hodnotím čisto na základe tohoto, keďže nijaký výpis aktivity konkrétneho užívateľa mi fórum zobraziť nemôže, iba jeho poslednú návštevu.

Inak k tvojmu návrhu - pomocnej pozícii - on všetko toto môže robiť bežný užívateľ, snažiť sa pomôcť v riešení problému, reagovať na niektoré príspevky, však moderátor ani o toľko viac možností v tejto oblasti nemá, nepotrebuje na to titul, farebné meno, alebo nebodaj za to ešte nejaký plat. Moderátor sa primárne stará o kontrolu dodržiavania pravidiel fóra, ako som už povedal, všetko ostatné je schopný robiť aj bežný užívateľ. Inak k snahe miestneho tímu, myslím, že už v príspevku, na ktorý som tu zverejnil odkaz, sa o nej píše, tak to viac rozoberať nebudem. Titul stále mám aj ja, tak môžem sa tu staviť častejšie, keď budem doma, z hľadiska tých, bežnému užívateľovi nedostupných funkcií ako udeľovanie trestných bodov, blokácia za porušenie pravidiel, zverejňovanie oficiálnych informácií vo vrchnej sekcii atď. Ešte som zabudol reagovať na reklamy - tie som skutočne nevidel, avšak ono to nie je a ani nemôže byť realizované zo strany českého tímu, a síce z dvoch dôvodov, finančného, keďže každá reklama niečo stojí, a platiť by to mal vlastník hry, a hlavne z toho právneho hľadiska, je možné použiť napríklad grafické prvky z niečoho, čo nie je v tvojom vlastníctve, inzercia by mohla byť, pri zvláštnej forme interpretácie, chápaná ako vydávanie tohoto projektu za svoje vlastníctvo, čo je, de iure, bez písomného súhlasu prevádzkovateľa, nemožné, a myslím, že by skutočne nebolo vhodné žiadať o niečo takéto.

Kľudne môžme v diskusii pokračovať, dvaja ľudia píšu, že dostanú kartu za vyjadrenie nesúhlasu - avšak, je toto na mieste, tvrdiť niečo takéto? Moderátor nie je žiadny autoritatívny vládca fóra, takáto reflexia mu práve môže pomôcť.

Naposledy upraveno Felix; 04.12.2013 v 20:54.
Felix je offline   Odpovědět s citací
Následující uživatelé řekli "Díky" uživateli Felix za tento užitečný příspěvek:
Staré 04.12.2013, 20:53   #8
SMILERS
Nováček týmu

Standardní

Ok chápu... V tom případě si ale říkám, že fórum nemusí být vůbec a stačila by jen FB stránka.... Ok už se radši nevyjadřuju prostě mám jiný názor a tady to asi hasne ale díky ti za čas který jsi mi věnoval.. přeji příjemný zbytek večera
Staré 05.12.2013, 22:34   #9
MikaRybanenn
Nováček týmu

Datum registrace: 29.08.2013
Umístění: s6
Standardní

Ahoj, zda fungují či nefungují sezony není v kompetenci moderátora. To je spíš věc herní podpory, případně Němců, moderátor nemá žádnou možnost zasáhnout do technického fungování hry. Zmíněná karta byla udělena za přestupek vůči pravidlům, nešlo o kartu červenou s připsáním trestných bodů, nýbrž žlutou, která je pouhým varováním na porušení pravidel. Co se týče mé (ne)aktivity zde na foru v rámci posledních několika dnů tak připouštím své pochybení a za toto se omlouvám

Naposledy upraveno MikaRybanenn; 05.12.2013 v 22:37.
MikaRybanenn je offline   Odpovědět s citací
Staré 06.12.2013, 14:24   #10
jankomur
Nováček týmu

Datum registrace: 19.02.2013
Standardní

Samozrejme je pravda,že veľa ľudí má problémy v škole atď.+na tomto fóru nás veľa aktívnych nie je takže myslím že mᚠprávo nejaký ten deň vynechať.

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání