SoccerStar - Supportforum

Zpět   SoccerStar - Supportforum > Hra & Podpora > Klubová sekce > Server 1 > Společenská konverzace

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 13.05.2013, 18:14   #11
Felix
Moderátor

Datum registrace: 14.04.2011
Standardní

Ak sa môžem vyjadriť k predchádzajúcemu príspevku,zo začiatku pre mňa hra až tak atraktívna nebola.Prišla mi strašne chaotická a spánok - náročnosť na čas moc na hodnotení nepridal.S hrou som skončil,vlastne okamžite.Tá verzia 2.0. ju trochu poľudštila - stala sa jednoduchšou,prehľadnejšou,a ľahká zmena grafiky (tréning a podobne) nebola tiež na škodu.To už mi prišla hrateľnejšia.Signifikantných úspechov som v hre nedosiahol,ani som ju nehral dlho,takže "pocity" vás,ktorí s ňou máte dlhodobejšie skúsenosti,poznať nemôžem.Hra mala potenciál na rozvoj,škoda len,že tie chyby a nečinnosť vývojárov spôsobili značný odliv hráčov.Na medzinárodnom fóre sa spomínal nejaký "mini-update" ,síce to už je doba, ale tak stále dúfam,že prebehne aj tu,keď na nemeckom serveri už by nahratý byť mal.Či ale takéto detaily budú stačiť na udržanie počtu hráčov aspoň v súčasnom stave?Skôr nie,ako áno.

Naposledy upraveno Felix; 13.05.2013 v 18:16.
Felix je offline   Odpovědět s citací
Staré 26.05.2013, 23:26   #12
Halama
Nováček týmu

Datum registrace: 25.02.2012
Standardní Dva roky a dost

1. června by tomu byly dva roky co jsem si založil svou postavu a o dva dny později tým FC Samael. Bohužel toto výročí už nestihnu, protože jsem se rozhodl tým rozpustit a se Soccerem nadobro skončit.

Asi překvapení že? těch důvodů by se našlo více. Například aktivita v týmu, kde už asi všichni hráli jen ze setrvačnosti a vím dobře že všude jinde to je podobné...
Komunikace mezi spoluhráči i jinými týmy skoro nefunguje, adekvátní náhrady za odpadlíky se shání strašně těžko a hlavně ta nuda a stereotyp, kde už mě nebaví pořád dokola klikat na tréninky. Zkrátka těch důvodů je dost a už tu jsou několikrát vyjmenovány.

Kromě toho je tu jeden vnější faktor proč upadá aktivita. Je to bohužel úděl všech časově neomezených onlinovek kdy po spuštění servru je každý aktivní, velká konkurence atd. a čím je servr starší, tak ubývá lidí i zápal pro hru. Každý si raději vybere novější servr. Důvody jsou zřejmé...

Krom tohoto jednoho, který vývojáři nemohou ovlivnit je tu ale těch hodně, které ovlivnit mohou a tady také musím dát za pravdu všem, kteří tyto problémy zmínily.

No, začíná léto, tak bych stejně neměl chuť sedět u compu a raději ho strávím jinak a jinde. Mějte se tu všichni fajn, ať se daří, v Socceru i v životě. SBOHEM
Halama je offline   Odpovědět s citací
Staré 08.06.2014, 17:27   #13
Skodik
Člen týmu

Datum registrace: 25.05.2014
Standardní

Bohužel...

Skodik je offline   Odpovědět s citací
Staré 11.07.2014, 12:22   #14
mirek163
Starší člen týmu

Datum registrace: 07.11.2011
musím dodat že v mim klubu mám asi 5 komunikativních hráčů kteří jen neklikají na trénink, ale i píšou do chatu , sice po měsíci co to znova hraji jsem mel 10 aktivních lidí a ted mám z toho jen 5 ..
ale furt lidi chodí...A tím mě ta hra ještě baví

Tak snad se něco zlepší k lepšímu . a Hra bude víc hratelnější a lepší než teď..

Chcete do našeho týmu ? podívej se zde jestli si splnil všechny požadavky ...
mirek163 je offline   Odpovědět s citací
Staré 11.07.2014, 13:08   #15
HuntelaarKJ
Člen týmu

Datum registrace: 08.07.2014
Umístění: Schalke 04-Gelsenkirchen-Veltins Arena
Exclamation

Dufam ze sa dozijem dna,ked sa zaujem z nemeckej strany nepopisatelne zvysi a pride velky udpade v ktorom sa do hry prenesu vsetky prijate navrhy/hlavne ten reprezentaciami/ a opravia sa vsetky lagy,bugy a na fore bude bezne 200 ludi.Kedy ten den pride posudte sami...

Naposledy upraveno HuntelaarKJ; 11.07.2014 v 13:20.
HuntelaarKJ je offline   Odpovědět s citací
Následující uživatelé řekli "Díky" uživateli HuntelaarKJ za tento užitečný příspěvek:
Staré 14.07.2014, 01:23   #16
dominus05
Člen týmu

Datum registrace: 25.01.2012
Standardní

Hraju ss od roku 2011. A pomalu už v to přestávám věřit. Ale zamiloval jsem si tuto hru a budu ji hrát i nadále.
dominus05 je offline   Odpovědět s citací
Staré 22.07.2014, 00:32   #17
Sidic
Nováček týmu

Datum registrace: 03.08.2011
Taky strašně rád vzpomínám na doby kdy jsem ještě někdy na počátku hrával na S1 to tenkrát ještě v klubu a hlavně mezi klubama fungovala komunikace a bylo to prostě parádní. Před časem jsem na to zavzpomínal a rozehrál hru na S6 a sice nevěřím ale doufám v to, že se ty starý dobrý časy zase vrátí a trochu se to rozjede a pokud ne tak se aspon pokusím já nehvězdář dostat se co nejvejš a kopnou si v nějakým kvalitním týmu a konečně v týhle super ale bohužel zanedbaný hře něco trochu dokázat...ámen
Sidic je offline   Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 2) řekli "Díky" uživateli Sidic za tento užitečný příspěvek:
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání