SoccerStar - Supportforum

SoccerStar - Supportforum (http://forum.soccerstar.cz/index.php)
-   Kdo je kdo? (http://forum.soccerstar.cz/forumdisplay.php?f=34)
-   -   f0nz33 (http://forum.soccerstar.cz/showthread.php?t=3515)

f0nz33 01.05.2017 23:29

f0nz33

Ahoj! Zde se v krátkém slohu představím - pokud Tě to zajímá, čti dál. Pokud né, stačí zmáčknout tlačítko zpět!

Mé jméno je Patrik. Jsem 20 letý mladík s ukončenou SŠ Prahy 5 s maturitou. Studoval jsem obor: Informační technologie - kdyby se Ti honila hlavou otázka, jestli jsem to zvládal a jak jsem to zvládal na škole = tak o tom asi více v dalším povídaní. Jak je asi zvykem (pracovat v ČR) tak tímto Tě musím zklamat. Můj milý čtenáři, dostalo se mi možnosti odletět v polovině roku 2017 za mou skvělou přítelkyní do zahraničí a to je jeden z důvodu, proč jsem předal kapitánskou pásku v klubu, za který hraji (více zde: KLIKNI SEM)

Pokud Tě už nebaví omílání a kecy kolem - dočetl jsi to až sem a honí se Ti hlavou otázka - Jak jsem se vlastně k této hře dostal? Tak jsi se právě teď dočkal - zde je má odpověď!
Vše bylo hrozně spontánní. Odehrával se rok 2012, kdy jsem byl ještě zarostlé škvrně, které neznalo nic jiného, než počítačové hry (převážně Metin2 - proč? Protože jsem bohužel na nic lepšího neměl PC:D). Samozřejmě jsem neseděl nonstop u PC, i když pamatuji si jedny prázdniny, které jsem celé jen propařil - BEZESRANDY!:bu: Ač se to zdá pozoruhodné, taky jsem znal venkovní svět. V tu dobu jsem žil s maminkou u jejího přítele v Kladně. Moc jsem tam nikoho neznal, spíš jsem se s nikým seznamovat nechtěl, protože jsem tam nikdy necítil jako doma - což se následně projevilo v budoucnosti (o tom taktéž někdy v dalším článku). Maminka mě ale nakonec seznámila s jedním klukem z našeho sousedství - se slovy: ,,Nebudeš furt sedět u počítače!'' - se kterým jsem ve finále hodně kamarádil a který mi následně představil pár svých kamarádů. Spolu jsme všichni chodili hrát fotbal, hokejbal apod. Dělali jsme všechny možné aktivity, když jsem zrovna neseděl u PC, ale také i lumpárny (např. když jsme chcali na dveře jihovistům, kteří měli právě přednášku:af:). Každopádně jeden nejmenovaný z kluků, co chodil s námi ven, mi jednoho dne poslal odkaz na Soccerstar - ptal jsem se ho, co to má být? Protože v tu dobu bylo hodně IN posílat spamy, keyloggery apod. Hru jsem zapl a jelikož se jednalo o fotbal, který samozřejmě zbožňuji, hru jsem již nevypl a hrál a hrál. No a co víc říct? Roky utekly jako voda a 5 let je pomalu, ale jistě za mnou. Na S4 jsem poznal mnoho lidí, ale teď (aktuálně rok 2017) se už bavím jen tak s třetinou z nich, protože spousta odešla na W1 nebo případně přestali hrát a už se nevídáme. To, co lze vidět na S4, jsem vybudoval za necelé 4 - 5 let s tím, že do hry jsem investoval cca 3 nebo 4 SMS v hodnotě 99,- .
Dlouho jsem si do popisu postavy psal svou výkonnost, ale zhruba v přelomu roku 2015/2016 jsem překročil kapacitu a nevěděl jsem, kam to dál psát, tak jsem to celé smazal! Což mě samozřejmě velice mrzí, protože bych zde mohl uvést můj postup hry, ale je mi líto:bk:.

Co na závěr?
Buď šťastný, buď spokojený a hlavně - HRAJ S4! :bs:..... Teď si asi říkáš - ten klučina se úplně zbláznil:bl: - samozřejmě jsem si dělal srandu. Život není jenom o tom, sedět u PC, ale také prožít krásné chvilky s rodinou, se svými blízkými, které miluješ, s přáteli, které kolem sebe máš a hlavně se svou (buď vysněnou - nebo) aktuální láskou:ax: a dávat do života 100% a nežít ho jen na 30 :bp:, protože nikdy nevíš na co Tě život připraví.
Človíčku, jestli jsi to dočetl až sem tak je to velice pozoruhodné a dostáváš ode mě bezvýzmaných 10x :star: do hry!. Nééé, samozřejmě si dělám srandu again. Dostáváš ode mě :ay: a pokud se Ti můj, ehm, krátký příběh líbil, ohodnoť to, případně napiš svůj názor a kdybys měl nějakou doplňující otázku - polož mi jí dolu nebo do zpráv!

BTW: Celou story jsem napsal za doprovodu písničky od P. Garranda - Boomerang (odkaz na YT: KLIKNI SEM), takže kdo má rád takový chillovky - stačí rozkliknout a poslouchat!
Have a nice day!

Zobrazený čas je SEČ +1. Aktuální čas 01:46.

Běží na: vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
CopyrightŠ by 'Playa Games GmbH'