SoccerStar - Supportforum

Zpět   SoccerStar - Supportforum > Společenská Oblast > Návrhy

Zamčené téma

Možnosti Zobrazování
Staré 23.08.2013, 13:21   #1
MouseCZ
Nováček týmu

Datum registrace: 23.08.2013
Umístění: Se neříká :)
Standardní Souboj (Aréna)

Ahoj,
tento návrh tu již byl, ale byl locknut za nedomyšlený.
Kteří nevíte o tomto návrhu tak vám ho představím.
Tak mě napadlo že ho domyslím.
Určitě znáte Shakes & Fidget. Tam je aréna a v Soccerstar by mohly být zápasy.
K mému návrhu...
Byl by album který by měl třeba 30 stránek. Na první stránce by byla sestava 10 hráču + 1 brankář. Na dalších 29 stránek by byly karty hráču. Karet můžete mít maximálně 99 jednoho hráče. U každé karty kterou máte by bylo + a - (+ znamená dát do sestavy) (- znamená dát ho pryč se zestavy). Pokud bude plná soupiska a budete tam chtít hráče dát tak to napíše "Vaše soupiska je plná". Když dáte hráče na soupisku tak se ukáže ve volném postu pro něho (třeba obrana ale obrana nesmí být v utoku atd...). Teďka k získání karet... V albu bude třeba "Denní karta" a tam dostanete každý den 1 kartu.
Hrát nemůžete souboj pokud nemáte plnou soupisku! Pokud vyhráte dostanete 1 náhodnou jeho kartu nebo když prohráte tak stratíte náhodnou kartu. V soupiste pokud budete mít třeba kartu s hráčem Karel Nový tak nemůže hrát ješte 1x na postu i když máte karet 99 toho hráče!

Snad jste mě pochopily co chci naznačit a když tak ještě něco přidám.
Dám jména hráčů co by byly (hráči jsou pouze vymyšleni jmény, pokud je opravdový tak to je čistá náhoda)
Karel Nový, Michael Zubat, Igor Hašča, Milan Samota, Andrej Has, Jano Strapatý.
MouseCZ je offline  
Staré 23.08.2013, 14:07   #2
SMILERS
Nováček týmu

Datum registrace: 15.02.2012
Standardní Dobrý nápad

Podle mně je to dobrý nápad, ale chtěl bych se k tomu vyjádřit .
Nevím jestli se k tomu tým soccerstaru odhodlá, proto že tu není tolik hráčů, aby se to oplatilo dělat.
Naopak já si myslím, no od vlastních kamarádů vím, že hodně lidí odchází od Socceru právě proto, že tu chybí něco co tu hru oživí, něco jak by se člověk mohl prosadit i sám , ne jen s klubem.
Ještě mám taky něco k získávání karet: Ten spůzob je dobrý, ale co by pak hráč vítězstvím získal ? Jen další kartu ?...
Já bych spíš udělal že hráči na kartě by se mohli za peníze vylepšovat (popřípadě jako v sf ve věži dávat jim i nové věci).Ze začátku by jsi měl např. 15 karet a výhra by byla : buď karta (malá šance na získání) ,Epik(Velmi Malá šance na získání), Ale jisté by byly expy do úrovně popularity. A nebo potom by byla menší šance získat nějaké hvězdičky za vítězství.TO je asi vše z mých názorů. Teď je asi čas pro tým aby se rozhodli jestli dají Lock nebo to skusí uskutečnit .
SMILERS je offline  
Staré 23.08.2013, 14:27   #3
MouseCZ
Nováček týmu

Datum registrace: 23.08.2013
Umístění: Se neříká :)
Standardní

Citovat:
Původně založeno SMILERS Zobrazit příspěvky
Podle mně je to dobrý nápad, ale chtěl bych se k tomu vyjádřit .
Nevím jestli se k tomu tým soccerstaru odhodlá, proto že tu není tolik hráčů, aby se to oplatilo dělat.
Naopak já si myslím, no od vlastních kamarádů vím, že hodně lidí odchází od Socceru právě proto, že tu chybí něco co tu hru oživí, něco jak by se člověk mohl prosadit i sám , ne jen s klubem.
Ještě mám taky něco k získávání karet: Ten spůzob je dobrý, ale co by pak hráč vítězstvím získal ? Jen další kartu ?...
Já bych spíš udělal že hráči na kartě by se mohli za peníze vylepšovat (popřípadě jako v sf ve věži dávat jim i nové věci).Ze začátku by jsi měl např. 15 karet a výhra by byla : buď karta (malá šance na získání) ,Epik(Velmi Malá šance na získání), Ale jisté by byly expy do úrovně popularity. A nebo potom by byla menší šance získat nějaké hvězdičky za vítězství.TO je asi vše z mých názorů. Teď je asi čas pro tým aby se rozhodli jestli dají Lock nebo to skusí uskutečnit .
Líbi se mi to tvůj nápad ale ten epik se mi nezdá... To by mohly udělat pro epiky nějaké třeba "Mistrovství" něco jako podzemí...
MouseCZ je offline  
Staré 23.08.2013, 14:32   #4
Felix
Moderátor

Datum registrace: 14.04.2011
Standardní

Implementácia podobnej hernej funkcie by hru výrazne pozmenila - hra má byť žánru RPG,a nie čosi medzi "manažérskym" štýlom športových hier a kartovou hrou.Aj keď je tu tento návrh prezentovaný iba ako alternatíva k aréne na SF,určite by sa čosi podobné dalo spraviť aj jednoduchšie - a také návrhy tu už boli,a neboli zamietnuté z dôvodu,že neboli dopracované,ale pre iné príčiny,kľudne si ich môžeš pohľadať - pod názvami aréna,duel,súboje a podobne.
Nie vždy je rozumné kopírovať z iných hier - niekedy to skrátka do podobného prostredia nepatrí.Ako vyššie spomínané zápasy,futbal je kolektívnou hrou.
Zamietnuté.

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání