SoccerStar - Supportforum

Zpět   SoccerStar - Supportforum > Společenská Oblast > Off Topic

Zamčené téma

Možnosti Zobrazování
Staré 12.07.2011, 22:25   #21
Micky Cookie
Vzor členů

Datum registrace: 13.05.2011
Standardní

Já zas třeba nechápu, proč je předemnou v žebříčků brankářů momentálně na šestém místě OBRÁNCE Woulus (já jsem na osmém), a hned pár míst za mnou hráči jako JANA, Logen 777, Chicony = také hráči jiných postů (obránce, záložník a útočník) ... a také třeba takový brankář mrkoci je v žebříčku obránců, záložníků a útočníků okolo 55 místa. Prostě se v žebříčku ty posty mezi sebou tak propletly, že je to také jeden z důvodů poklesu hráčů, protože prostě nějaký brankář je v žebříčku útočníků lepší než skvělý útočník. Tohle mě vážně dostalo... jsem zvědav, jestli se to ještě dá do pořádku, nebo bude v bráně chytat obránce "lépe", než já brankář ...
Micky Cookie je offline  
Následující uživatelé (celkem 4) řekli "Díky" uživateli Micky Cookie za tento užitečný příspěvek:
Staré 13.07.2011, 10:52   #22
Mesut Özil 23
Nováček týmu

Datum registrace: 31.05.2011
Standardní

Klady: Až bude ten panák na tribuně(něco jako podzemí) tak to bude první klad během tohoto uptadu.
Zápory:Hráči kteří byli horší jak já tak jsou lepší i když sem aktualizoval(sněd sušenku nebo si sundal oblečení) , propadnutí v žebříčku protože ty co sou 1 tak sou o hodně lepší jak já takže když sem v bráně tak i utočník , obránce i záložník jsou lepší jak já. To bude tak všechno . Asi bych dal že útočníci by byli jenom v žebříčku pro útok a takhle u všech postů .

Naposledy upraveno Mesut Özil 23; 13.07.2011 v 10:59.
Mesut Özil 23 je offline  
Staré 17.07.2011, 15:06   #23
MatejMatej
Skvělý útočník

Datum registrace: 04.06.2011
Umístění: Praha
Odeslat zprávu přes Skype™ MatejMatej
Standardní

byl jsem asi 18. a pak jsem klesal a ted jsem asi 100. kašlu nato účet jsem dal na s3 kámošovi a hraju jen pro zábavu na s1, jinak ten update je příšernej
Staré 27.07.2011, 07:25   #24
Snuff24
Člen týmu

Datum registrace: 08.06.2011
Umístění: město
Thumbs up new update

mě ten update ze zažátku docela vadil ,ale časem sem si zvykl
Staré 27.07.2011, 17:53   #25
sasah
Nováček týmu

Datum registrace: 20.06.2011
Standardní

Nevíte jak se jmenují všichni NPC?
sasah je offline  
Staré 29.07.2011, 07:13   #26
WrobDoom
Nováček týmu

Datum registrace: 12.07.2011
Umístění: ČR
Standardní

Citovat:
Původně založeno Micky Cookie Zobrazit příspěvky
Já zas třeba nechápu, proč je předemnou v žebříčků brankářů momentálně na šestém místě OBRÁNCE Woulus (já jsem na osmém), a hned pár míst za mnou hráči jako JANA, Logen 777, Chicony = také hráči jiných postů (obránce, záložník a útočník) ... a také třeba takový brankář mrkoci je v žebříčku obránců, záložníků a útočníků okolo 55 místa. Prostě se v žebříčku ty posty mezi sebou tak propletly, že je to také jeden z důvodů poklesu hráčů, protože prostě nějaký brankář je v žebříčku útočníků lepší než skvělý útočník. Tohle mě vážně dostalo... jsem zvědav, jestli se to ještě dá do pořádku, nebo bude v bráně chytat obránce "lépe", než já brankář ...
To je proto že kdyby se například Chicony (útočník) dal na brankáře měl by lepší hráčský výkon než ty proto je na lepší pozici u brankářů než ty

WrobDoom je offline  
Staré 29.07.2011, 08:27   #27
kuba zíma
Trenérův oblíbenec

Datum registrace: 30.04.2011
Standardní

Wrobdoom: To si nám to teda objasnil Pane bože. Chápeš, že problém je v tom, že nejlepší útočník nemůže bejt nejlepší gólman. Viděl si někdy Drogbu chytat, když byl Čech zraněnej???
kuba zíma je offline  
Následující uživatelé řekli "Díky" uživateli kuba zíma za tento užitečný příspěvek:
Staré 23.09.2011, 14:49   #28
Hype4Die
Nováček týmu

Datum registrace: 23.09.2011
Standardní

popravde sem tu to zmenu vubec nezopzoroval, sice sem poskocil na s2 asi ze 300 na 180 zalozniku ale to spis itemama co přišli
Hype4Die je offline  
Staré 23.09.2011, 15:09   #29
Chicony
Správce komunity

Datum registrace: 14.04.2011
Umístění: Česká republika
Standardní

Jiži neaktuální -> Lock.

"The way of life can be free and beautiful, but we have lost the way."
Chicony je offline  
Následující uživatelé řekli "Díky" uživateli Chicony za tento užitečný příspěvek:
Zamčené téma

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání