SoccerStar - Supportforum

Zpět   SoccerStar - Supportforum > Společenská Oblast > Kdo je kdo?

Zobrazit výsledek ankety: Líbil se Ti můj příběh?
Ano 2 100.00%
Ne 0 0%
Hlasující: 2. V této anketě nemůžeš hlasovat

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 02.05.2017, 00:29   #1
f0nz33
Nováček týmu

Datum registrace: 20.01.2014
Umístění: Prague
Odeslat zprávu přes ICQ f0nz33
Thumbs up f0nz33

Ahoj! Zde se v krátkém slohu představím - pokud Tě to zajímá, čti dál. Pokud né, stačí zmáčknout tlačítko zpět!

Mé jméno je Patrik. Jsem 20 letý mladík s ukončenou SŠ Prahy 5 s maturitou. Studoval jsem obor: Informační technologie - kdyby se Ti honila hlavou otázka, jestli jsem to zvládal a jak jsem to zvládal na škole = tak o tom asi více v dalším povídaní. Jak je asi zvykem (pracovat v ČR) tak tímto Tě musím zklamat. Můj milý čtenáři, dostalo se mi možnosti odletět v polovině roku 2017 za mou skvělou přítelkyní do zahraničí a to je jeden z důvodu, proč jsem předal kapitánskou pásku v klubu, za který hraji (více zde: KLIKNI SEM)

Pokud Tě už nebaví omílání a kecy kolem - dočetl jsi to až sem a honí se Ti hlavou otázka - Jak jsem se vlastně k této hře dostal? Tak jsi se právě teď dočkal - zde je má odpověď!
Vše bylo hrozně spontánní. Odehrával se rok 2012, kdy jsem byl ještě zarostlé škvrně, které neznalo nic jiného, než počítačové hry (převážně Metin2 - proč? Protože jsem bohužel na nic lepšího neměl PC). Samozřejmě jsem neseděl nonstop u PC, i když pamatuji si jedny prázdniny, které jsem celé jen propařil - BEZESRANDY! Ač se to zdá pozoruhodné, taky jsem znal venkovní svět. V tu dobu jsem žil s maminkou u jejího přítele v Kladně. Moc jsem tam nikoho neznal, spíš jsem se s nikým seznamovat nechtěl, protože jsem tam nikdy necítil jako doma - což se následně projevilo v budoucnosti (o tom taktéž někdy v dalším článku). Maminka mě ale nakonec seznámila s jedním klukem z našeho sousedství - se slovy: ,,Nebudeš furt sedět u počítače!'' - se kterým jsem ve finále hodně kamarádil a který mi následně představil pár svých kamarádů. Spolu jsme všichni chodili hrát fotbal, hokejbal apod. Dělali jsme všechny možné aktivity, když jsem zrovna neseděl u PC, ale také i lumpárny (např. když jsme chcali na dveře jihovistům, kteří měli právě přednášku). Každopádně jeden nejmenovaný z kluků, co chodil s námi ven, mi jednoho dne poslal odkaz na Soccerstar - ptal jsem se ho, co to má být? Protože v tu dobu bylo hodně IN posílat spamy, keyloggery apod. Hru jsem zapl a jelikož se jednalo o fotbal, který samozřejmě zbožňuji, hru jsem již nevypl a hrál a hrál. No a co víc říct? Roky utekly jako voda a 5 let je pomalu, ale jistě za mnou. Na S4 jsem poznal mnoho lidí, ale teď (aktuálně rok 2017) se už bavím jen tak s třetinou z nich, protože spousta odešla na W1 nebo případně přestali hrát a už se nevídáme. To, co lze vidět na S4, jsem vybudoval za necelé 4 - 5 let s tím, že do hry jsem investoval cca 3 nebo 4 SMS v hodnotě 99,- .
Dlouho jsem si do popisu postavy psal svou výkonnost, ale zhruba v přelomu roku 2015/2016 jsem překročil kapacitu a nevěděl jsem, kam to dál psát, tak jsem to celé smazal! Což mě samozřejmě velice mrzí, protože bych zde mohl uvést můj postup hry, ale je mi líto.

Co na závěr?
Buď šťastný, buď spokojený a hlavně - HRAJ S4! ..... Teď si asi říkáš - ten klučina se úplně zbláznil - samozřejmě jsem si dělal srandu. Život není jenom o tom, sedět u PC, ale také prožít krásné chvilky s rodinou, se svými blízkými, které miluješ, s přáteli, které kolem sebe máš a hlavně se svou (buď vysněnou - nebo) aktuální láskou a dávat do života 100% a nežít ho jen na 30 , protože nikdy nevíš na co Tě život připraví.
Človíčku, jestli jsi to dočetl až sem tak je to velice pozoruhodné a dostáváš ode mě bezvýzmaných 10x do hry!. Nééé, samozřejmě si dělám srandu again. Dostáváš ode mě a pokud se Ti můj, ehm, krátký příběh líbil, ohodnoť to, případně napiš svůj názor a kdybys měl nějakou doplňující otázku - polož mi jí dolu nebo do zpráv!

BTW: Celou story jsem napsal za doprovodu písničky od P. Garranda - Boomerang (odkaz na YT: KLIKNI SEM), takže kdo má rád takový chillovky - stačí rozkliknout a poslouchat!
Have a nice day!

Zastihnout mě lze pod nickem: f0nz33 jak zde tak ingame!

Naposledy upraveno f0nz33; 02.05.2017 v 00:36.
f0nz33 je offline   Odpovědět s citací
Následující uživatelé řekli "Díky" uživateli f0nz33 za tento užitečný příspěvek:
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání